Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Lazer RED CLEAN dezinfekční sud

Neohodnoceno
 

Co je RedClean?

RedClean je patentovaný sud s výkonnou UV-C biocidní lampou, která ozařuje přilbu vloženou uvnitř a to jak přímo, tak odrazem. Výrobek je ošetřený speciálním lakem, který je antimicrobiologický.
Chraňte své prodejce.
Chraňte své zákazníky.

Chraňte svoji svobodu a jezděte s Lazerem! Lze zakoupit nebo dlouhodobě pronajmout.

Dostupnost Skladem
Varianta
8 990 Kč
   
Značka Lazer
Webová stránka značky lazerhelmets.com/
Kategorie Udržba přilby a doplňky
Záruka 2 roky
 

Vážení zákazníci,

společnost Lazer vyvinula a vyrobila svůj RedClean: Nepostradatelný patentovaný nástroj k dezinfekci motocyklových přileb za 20 sekund.

Co je RedClean?

RedClean je sud s výkonnou UV-C biocidní lampou, která ozařuje přilbu vloženou uvnitř a to jak přímo, tak odrazem. Výrobek je ošetřený speciálním lakem, který je antimicrobiologický.

UV-C paprsky mají schopnost ničit bakterie, viry a jiné patogeny. Jedná se o vysoce účinnou alternativní metodu čištění bez použití chemikálií nebo plynů.

Jak se používá?
RedClean se velmi snadno používá: zapněte jej, otevřete víko sudu, nasaďte helmu na držák a zavřete víko. RedClean automaticky sepne ozařování vaší přilby uvnitř po dobu 20 sekund.
Během procesu se okno ve víku sudu rozsvítí. Kdykoli otevřete víko, UV-C Lampa se automaticky vypne.

 A když vyndáte  přilbu a znovu zavřete víko, automaticky ozařuje prázný sud, aby vyčistil všechny organismy, které mohly vstoupit dotykem.

Díky RedClean lze všechny přilby, které si zákazníci vyzkoušeli, vyčistit před vrácením zpět do regálů. Totéž samozřejmě platí pro všechny vrácené helmy např: z eshopu, atd.

RedClean se používá velmi snadno, že to vaši zákazníci zvládnou dokonce sami. Třeba je v rámci akce či podpory prodeje necháte dezinfikovat vlastní přilby

Takže buďte RedClean!
Chraňte své prodejce.
Chraňte své zákazníky.

Chraňte svoji svobodu a jezděte s Lazerem!

 

 

Lazer RedClean®


Lazer RedClean®: Teaser


lazer panaček